Цьогорічний День Незалежності України у Дергачівському ліцеї № 3 запам’ятають тим, що здійснилась багаторічна наша мрія.

Завдяки керівництву району відремонтовано красуню-школу та естетично оформлено в патріотичному стилі. У реконструйовану школу 3 вересня завітає 990 ліцеїстів.
     Невтомна та наполеглива праця будівельників зробила диво! За дуже короткий термін вони відремонтували ганки головного та запасних входів, стіни будівлі утеплили, пошпаклювали та пофарбували. Вимостили асфальтні доріжки навколо школи.
Та родзинкою цьогорічних перевтілень стало оновлення футбольного майданчика зі штучним покриттям і встановлення сучасного дитячого ігрового майданчика «Веселі джунглі». А ініціаторами цих проектів стали Дергачівська міська рада та небайдужий, активний, клопіткий член батьківської громади ліцею Сунцова Оксана Павлівна.
На відкриття майданчиків завітали багато гостей.
     Їх зустрічали біля будівлі ліцею батьки, вчителі та учні закладу. Вони прийшли сюди, щоб ще раз подякувати всім, хто вніс свій вклад у реконструкцію ліцею, а саме: голові Харківської обласної державної адміністрації- Світличній Юлії Олександрівні, голові Харківської обласної ради Чернову Сергію Івановичу, голові Дергачівської районної державної адміністрації Костянтину Сергійовичу Жидкову, голові Дергачівської районної ради Лазарєву Геннадію Юрійовичу, першому заступнику міського голови, раднику голови районної державної адміністрації Кисілю Владиславу Юрійовичу, в.о. міського голови Катерині Іванівні Бондаренко, начальнику управління освіти, культури і туризму райдержадміністрації Наталії Андріївні Давидовій.
Дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. У народі кажуть, що добра людина - це щаслива людина. І доброта обов'язково повертається до того, хто її віддає.
    Дякуємо вам за небайдужість, за увагу до проблем ліцеїстів, за дієвий відклик на всі наші прохання! Бажаємо успіхів у всіх ваших справах!
    Дякуємо вам за новий яскравий фасад та за тепло у наших кімнатах, за сучасні неперевершені майданчики!