Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

День рідної мови

Щорічно 21 лютого відзначається День рідної мови. Відомий український педагог Василь Сухомлинський писав: «Мова – це віконця, через які людина бачить світ. Багата мова – багатий духовний світ, розвинуте почуття краси слова – велика моральна культура. Убогість слова – це убогість думки, інтелектуальної, емоційної, естетичної товстошкірості».

Мова – це великий скарб. І в кожного народу вона своя. Мова — це доля народу, і вона залежить від того, як ми всі плекатимемо її. Саме тому, як свідомі громадяни нашої країни, ми повинні не лише зберігати набуте, а й примножувати її багатства для прийдешніх поколінь.

Сьогодні, з нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови, в закладах освіти пройдуть тематичні уроки «Рідна мова – безцінна й невичерпна духовна скарбниця народу», виховні години «Від рідного слова ти сил набирайся, ніколи й ніде ти його не цурайся!»,літературно-музичні композиції «Шевченків світ в буянні мов, в сплетінні націй», тематичні виставки та експозиції «Мова – нації основа», конкурси малюнків «Мову рідну пензликом малюю», читацький флешмобі «Мова нас єднає», свято рідної мови «Українська мова – Божа благодать».

Любімо свою рідну мову, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України!

 « повернутися до списку новин