Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Виїзне засідання РМО вчителів музичного мистецтва

        Виїзне засідання РМО вчителів музичного мистецтва відбулося 8 вересня 2018 р у с Малинівка Чугуївського району. Тут зібрав гостей    фестиваль весільної обрядовості "Весілля в Малинівці-плюс".

        Вчителі ознайомилися з весільними обрядами всіх районів Харківщини, а також з традиціями національних меншин, які проживають на території області.

       У заході брали участь близько 200 народних майстрів з усієї України.

       На території фестивалю діяли 16 локацій та 5 сцен. Так, на локації «Весільні ворота» побачили ретрофотовиставку зі світлинами 19 сторіччя та виставку гігантських весільних вінків. На «Галявині весільних оберегів» гості мали можливість придбати сувенір та поворожити на кохання в чарівника - мольфара. Головна «родзинка» фестивалю – можливість укласти шлюб на добу в «Арці закоханих». Крім того,  відбувся парад молодят, які справді одружилися у цей день, а також пар, які побралися на фестивалі у різні часи.

        На чотирьох малих сценах фестивалю проводилися конкурси «Слобожанська Яруня», «Богатир Чугуївщини», виступали народні колективи, шоу весільних оркестрів, проходили майстер-класи весільного танцю. Дергачівський район представляв колектив «Козачаночка», у складі якого виступала наша колега, вчитель музичного мистецтва КЗ «Козачолопанський ліцей» І. Г. Щербак.

        На великій сцені виступали: театр циганської пісні «Очі чорні», гурт «Santa Lucia» та зірки української естради Олег Винник і Ольга Цибульська.

        Всі отримали неймовірні враження та масу позитивних емоцій.

 « повернутися до списку новин