Відкриття міні-проекту ігрового дитячого комплексу «Веселі джунглі»

10 жовтня на Дергачівщині розпочалися урочисті відкриття міні-проектів переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» 2018 року. Сертифікати про реалізацію проектів переможцям вручала депутат Харківської обласної ради Людмила Гасан. Також вітали переможців в цей день голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв, заступник Дергачівського міського голови Владислав Кісіль, начальник управління освіти, культури і туризму Дергачівської районної державної адміністрації Наталія Давидова. «Ігровий дитячий комплекс «Веселі джунглі», цей міні-проект був ініційований громадською організацією «Українці єднаймося» для облаштування ігрового комплексу для дітлахів нашого ліцею. Завдяки реалізації проекту на території нашого ліцею розташовано чудовий комплекс для дитячого дозвілля. Учні ліцею висловлюють щиру подяку за піклування про комфорт, неодноразову та безкорисливу допомогу у вирішенні будь-яких нагальних потреб!