Практичні заняття з тактичної медицини для учнів 8-11 класів на базі КЗ "Слатинський ліцей"

На базі КЗ «Слатинський ліцей» було організувала для учнів 8-11 класів практичні заняття з тактичної медицини, які провели інструктори з тактичної медицини «Медичний корпус» СКСРКО м. Київ: Порохоницький Андрій Валентинович, Цуденко Євген Леонідович спільно з представниками відділу прикордонної служби (тип С) Харківського прикордонного загону, старшиною ВПС (тип С) старшим прапорщиком Палієм Володимиром Миколайовичем та ІПС ІІ категорії ВПС (тип С) старшиною Лосєвою Світланою Вікторівною.

Адміністрація ліцею висловлює слова подяки відділу прикордонної служби (тип С) Харківського прикордонного загону та представникам «Медичний корпус» СКСРКО м.Київ за тісну, плідну співпрацю та надання допомоги у патріотичному вихованні підростаючого покоління.