Відкриття районної ялинки

19 грудня в День Святого Миколая Чудотворця на майдані Перемоги відбулося урочисте відкриття районної ялинки. Дітей привітали: голова районної державної адміністрації К. Жидков, голова Дергачівської районної ради Г. Лазарєв, помічник народного депутата України В. Кацуби Л. Гасан, в.о. Дергачівського міського голови К. Бондаренко. Під час заходу всі бажаючі змогли відвідати виставку дитячих композицій «Зимовий калейдоскоп» та переглянути яскраву програму вихованців БДЮТ. Під гучні оплески новорічна ялинка засяяла вогнями.
   Відкриття ялинки стало початком циклу заходів, що пройдуть на Дергачівщині до свята Нового року 2019 та Різдва Христового.