Україна - моя Батьківщина" - саме під такою назвою у Козачолопанському ЗДО "СОНЯХ" пройшов День дошкілля

Вихованці разом із вихователями підготували вірші, танці, пісні про Україну. Неможливо було залишитися байдужим до щирого дитячого слова, задушевної пісні, що линула від дітей.
Із професійним святом працівників дошкілля привітав Козачолопанський селищний голова Вячеслав Задоренко, який наголосив, що дошкільна освіта – це перша освіта, а колектив садочка робить дуже важливу справу — виховує наших дітей, навчає їх, створює комфортні умови.
Слова вдячності лунали фермерам-хліборобам Луценку І.М. (ФГ "Планета"), Небоженку В.А. (ФГ "Промінь"), Биченку М.А.         (ФГ "Астарта"), які не тільки ефективно господарюють, вирощують високі врожаї, а й створюють робочі місця, підтримують козачолопанську громаду.
Атмосфера на святі була переповнена любов’ю до України, рідної Козачої Лопані. Всі присутні ще раз пересвідчились у тому, що педагоги-дошкільники "Соняха" відкривають свої серця і душу, віддають знання і вміння, творчість і натхнення маленьким громадянам-козачолопанцям.