12.02.2018 у Дергачівській ВПГУНП Харківської області розпочалися екскурсії для учнів 5-10 класів закладів загальної середньої освіти Дергачівського району. Учні познайомилися з інспектором Дергачівського ВП ГУНП в Харківській області лейтенантом поліції Куликом Олексійом Олександровичем, який розповів дітям, що професія поліцейського дуже цікава, відповідальна і важлива для нашого суспільства. У дітей була можливість потримати справжній пістолет, автомат «Калашнікова», приміряти бронежилет і захисний шлем. Екскурсія була дуже змістовною і цікавою.