Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Мала академія наук України

Мала академія наук України - це інтелектуальне змагання є унікальним простором ідей, який дає обдарованій молоді можливість заявити про себе, почути поради науковців зі світовим досвідом, отримати натхнення на подальші дослідження і проекти.
Наша велика, дружня родина щиро вітає переможців та їх наукових керівників (вчителів ліцею) ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та бажаємо не зупинятися на досягнутому, рухатися тільки вперед та здобувати нові перемоги!
Дякуємо вам, цілеспрямованим, наполегливим і талановитим дівчатам, за невтомну роботу і сильний характер, які ви продемонстрували задля здобуття найвищого визнання у конкурсі, реалізувавши себе у власних проектах з такими результатами:
- Подольська Софія (11- А клас), керівник Древаль Наталія Іванівна, вчитель географії. Секція «Геологія, геохімія та мінералогія». ІІІ місце.
- Рудич Анастасія, керівник Рябовол Олена Михайлівна, вчитель української мови та літератури. Секція «Ділова українська мова». ІІ місце.
- Міщенко Анастасія (11-Б клас), керівник Рябовол Олена Михайлівна, вчитель української мови та літератури. Секція «Українська література». ІІІ місце.
- Галета Яна (11-Б клас), керівник Муковоз Наталія Михайлівна, вчитель історії. Секція «Археологія». І місце, та ІІІ місце у секції «Етнологія», керівник Бугай Валентина Михайлівна, вчитель образотворчого мистецтва.
Дорогі діти та вчителі! Ви - наша надія, гордість та майбутнє!