Відділ освіти Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Семінар-нарада у формі інтерактивної Неокухні-«НУШ» для вчителів, які почнуть працювати у 1-их класах з 1 вересня 2018 року

15 червня 2018 року  у приміщенні управління освіти, культури і туризму Дергачівської районної державної адміністрації  відбувся семінар-нарада у формі інтерактивної Неокухні-«НУШ» для вчителів, які  почнуть працювати у 1-их класах з 1 вересня 2018 року. Присутні мали змогу спробувати повноцінний комплексний сніданок із трьох страв «Підведення підсумків роботи, щодо підготовки педагогічних працівників району в умовах реформування початкової загальної освіти» Прасол І.О., методист ІМЦ;  нові ролі заступника директора з НВР в умовах упровадження Концепції «Нова українська школа» Коробка Н.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Дергачівської гімназії №3; освітнє середовище в дії, Багас Н.В., учитель початкових класів Солоницівського НВК «Перлина».

Побажаємо всім працівникам закладів загальної середньої освіти району сміливих та впевнених кроків на шляху до реформи Нової української школи!