Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Обласні змагання зі спортивного орієнтування на лижах

2 лютого у лісопарку відбулися обласні змагання з орієнтування на лижах сeрeд учнівської молоді Харківщини. В змаганнях взяли участь 90 учасників з 10-ти команд (серед них 26 представників Дергачівського району).

За нашу команду виступали учні Дергачівських ліцеїв №1, №2, №3, Слатинського і Прудянського ліцеїв. Більшість з цих дітей займається на відділенні спортивного орієнтування у ДЮСШ. Останні змагання зі спортивного орієнтування на лижах, які проводила обласна станція юних туристів відбулися у 2017 році. Дворічна відсутність практики і їх специфіка даються взнаки. Вихованців готували тренери-викладачі ДЮСШ (Фельдман Л., Степаненко К., Єрмолович О., Дудник З., Маслов М.)

Ми вітаємо наших переможців і призерів обласних змагань:

1 місце - Константинова Світлана(група Ж-12)

2 місце - Пазич Анастасія (група Ж-14)

3 місце - Константинова Лада(група Ж-14)

3 місце - Гончарук Олексій (група Ч-12)

3 місце - Макаров Владислав (група Ч-14)

4 місце - Маслюк Мирослав (група Ч-12)