Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

29 січня відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

29 січня в ХНУМГ ім. О.М. Бекетова відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. Дергачівський район представляли учні КЗ «Козачолопанський ліцей», КЗ «Токарівський ліцей».

В олімпіаді взяли участь 88 учнів з районів (міст, ОТГ) Харківської області.

Попередні результати олімпіади будуть оприлюднені на сайті КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 5 лютого 2019 року.

Апеляція відбудеться 7 лютого 2019 року о 15.30 в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова (вул. Бажанова, 17, ауд. 104).

Остаточні результати олімпіади буде оприлюднено на сайті Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації 13 лютого 2019 року.