Відкрита Першість Дергачівської ДЮСШ зі спортивного орієнтування на лижах

Спортивне орієнтування на місцевості - це один із видів спорту для поглиблення розумового та фізичного розвитку, покращення здоров’я, позитивного впливу на естетичний розвиток дітей. Допомагає їм пізнавати і розуміти природу. Як військово - прикладний вид спорту «Спортивне орієнтування на місцевості» відіграє важливу роль у військово – патріотичному вихованні молоді в підготовці до захисту своєї Вітчизни.
26 січня Дергачівська ДЮСШ вперше провела зимові змагання з цього виду спорту у нашому районі. Завдячуючи першому заступнику міського голови Кисілю В. Ю. у мешканців нашого місця з'явилася чудова карта для змагань, особливо для початківців зі спортивного орієнтування. Сосновий ліс на Бабине зустрів чудовою погодою школярів. Дякуємо керівництву нашого міста за створення сприятливих умов у проведенні змагань. Нашим гостям з ДЮСШ-3 м. Харкова, було комфортно у засніжених Дергачах і розчищеній ділянці у місці старту-фінішу. Дуже приємно, що наші спортивні змагання все частіше відвідують батьки. Ми дуже цьому раді і в майбутньому і для вас підготуємо цікавий "квест" з картою.
Символічно, що змагання відбулися між 22 і 29 січням(Днем Соборності України і Днем пам'яті героїв Крут). Присвячуємо їх цим історичним подіям і в подальшому плануємо їх проводити в ці терміни традиційно.
В змаганнях, які чітко організував тренер-викладач Фельдман Л. П., а йому активно допомагали у підготовці лижні, обладнанню контрольних пунктів тренери-викладачі Дергачівської ДЮСШ Степаненко К. В. і Єрмолович О. М. з вихованцями відділення, взяли участь 35 дітей. Дуже приємно, що до цього виду спорту активно залучається тренер-викладач з футболу, вчитель фізичної культури Прудянського ліцею - Маслов М. (його вихованці вже восени ставали призерами обласних змагань, і сьогодні гідно змагалися). Дякуємо кафедрі фізичного виховання ХДЗВА(В. Лященко, Ю. Несвітайло) за лижний інвентар, який використовує Дергачівська ДЮСШ.
Майже для всіх наших дітей сьогоднішній старт став першим у дисципліні маркірована дистанція. Складність полягала для учасників у фіксуванні свого місця знаходження на карті проколом булавкою і позначкою олівцем на наступному контрольному пункті.
Всі діти подолали різну дистанцію на лижах в залежності від вікових груп(від 2 до 4 км). Вперше це був етап підготовки для участі 2 лютого у обласних змаганнях серед учнівської молоді. Сподіваємось і впевнені, що команду нашої ДЮСШ знову підтримає благодійний "Фонд Олександра Фельдмана" і депутат Дергачівської районної ради Андрющенко В. В., який допомагає з виїздом на змагання забезпеченням автобуса(це понад 40 учасників з лижним інвентарем).
Слід зазначити, що 26 січня на ОСК "Темп" проходили змагання з лижних гонок(28 січня другий етап) в яких учень Дергачівського ліцею №1 здобув 7 місце, і на жаль, в цих змаганнях не взяли участь 12 вихованців Дергачівської ДЮСШ(Слатинський ліцей) - нам дуже складно знайти транспортний засіб, навіть для виїзду на змагання в м. Харків (10 км.), особливо зі спорядженням. 27 січня ці учні з Дергачівської ДЮСШ запрошені на змагання з лижних гонок у "Фельдман Екопарку". Дякуємо організаторам, які вирішать наші транспортні питання...
Дергачівська ДЮСШ висловлює подяку всім причетним до сьогоднішнього маленького лижного свята для наших дітей. Ми рідко стали бачити наших сучасних дітей на лижах. Віримо, що сьогоднішній захід, і наступні у лютому, повернуть наших дітей до занять зимовими видами спорту, а кращі орієнтувальники на лижах вже майбутнього року стануть призерами Всеукраїнських змагань! Ми віримо і впевнені у цьому!