Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Семінар інтегрованого РМО вчителів географії та економіки Дергачівського району

21 лютого на базі історичного факультету ХНПУ ім Г.С. Сковороди відбувся семінар інтегрованого РМО вчителів географії та економіки Дергачівського району за темою: «Організація індивідуальної роботи з учнями як необхідна умова розвитку їх творчої обдарованості».
   Піткевич В.В. кандидат історичних наук, завідуючий кафедри географії та методики викладання географії презентував здобутки та перспективи співпраці кафедри географії та методики викладання географії зі школою.
Кандидат економічних наук, доцент кафедри географії та методики викладання географії Муромцева Ю.І. розповіла про туризм у профорієнтаційній роботі вчителя як необхідну умову розвитку творчої обдарованої дитини. Згодом вчителі району були запрошені до науково-дослідної археологічної лабораторії та козацького центру. Де їх зацікавили археологічні знахідки первісної доби та цікаві факти пов’язані з ними. Продовжив роботу семінару кандидат педагогічних наук, професор кафедри географії та методики викладання географії Стадник О.Г.. Олександр Григорович ознайомив викладачів зі змінами в навчальній програмі з географії та основними вимогами до ДПА та ЗНО з географії 2019 року. В цікавій формі розглянули методику та специфіку підготовки учнів до ДПА та ЗНО.