I місце у Міжнародному фестивалі-шоу талантів «Лотос надії»

ВІТАЄМО вокальний ансамбль «Fashion kids” з I місцем у Міжнародному фестивалі-шоу талантів «Лотос надії», а саме учнів Дергачівського  ліцею №3: Мамедову Аріну, Рахмаіл Діану, Гужву Вероніку, Іваненко Каріну, Павленко Софію, Міщенко Дениса, Стрижакову Дарю ( ученицю ліцею № 2) та їх керівника Нікітенко О.О.! Перемога вашого колективу на Міжнародному фестивалі є свідченням яскравого таланту, високої майстерності та відданості улюбленій справі.
   Бажаємо вам нових творчих злетів, наснаги та завзятості, неповторних колоритних виступів, прагнення до саморозвитку та здійснення мрій. Зичимо керівнику колективу задоволення від праці та гучних перемог своїх вихованців, батькам - пишатися своїми дітьми, радіти їхнім успіхам та переймайтись невдачами. Нехай ваші діти стануть справжніми людьми гідними поваги, а їхня доля буде чистою й величною. Нехай їх неперевершена творчість та енергія і надалі хвилює серця вдячних шанувальників!