Апаратна нарада керівників Дергачівського району в Пересічанському НВК

26 березня 2018 року в Пересічанському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області відбулася апаратна нарада керівників Дергачівського району за участю Жидкова К.С, голови Дергачівської районної державної адміністрації; Лазарєва Г.Ю., голови районної ради; Давидової Н.А., начальника управління освіти, культури і туризму та начальників структурних підрозділів.

Почесних гостей гостинно зустріли адміністрація закладу та дітлахи дошкільного підрозділу. По закінченню наради всіх присутніх було запрошено оглянути нове приміщення закладу дошкільної освіти та переглянути виступ  вихованців.