Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Прийом проектних заявок для участі у наступному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє» розпочнеться 1 вересня

План проведення наступного обласного конкурсу міні-проектів затвердив  Конкурсний комітет в ході засідання, яке провів голова харківської обласної ради Сергій Чернов.

Так, члени конкурсного комітету погодили дати подання проектних заявок на обласний конкурс міні-проектів: громади матимуть на це два місяці – з 1 вересня по 31 жовтня. До кінця листопада конкурсний комітет планує оцінити всі проекти, а 17 грудня оприлюднити результати конкурсу на сайті обласної ради, щоб громади-переможці мали змогу передбачити у своїх бюджетах кошти для співфінансування і впровадження проектів з наступного року.

Голова облради та голова постійної комісії з питань бюджету Людмила Немикіна акцентували увагу присутніх на тому, що на даному етапі, коли всі райони збагнули мотиваційні важелі конкурсу, знають його переваги та можливості, правила участі та підготовки проектів, слід переходити до нового щабля конкурування за обласне фінансування, віддаючи перевагу не кількості підготовлених заявок, а їхній якості та інноваційній складовій.

«Учасники конкурсу повинні відійти від щорічної заміни вікон та почати працювати над інфраструктурними масштабними проектами. А для цього  якнайкраще підходить механізм співробітництва територіальних громад», – зазначив голова обласної ради.« повернутися до списку новин