Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Освітній захід KUZNETS SCHOOL DAY

У лютому 2018 року для старшокласників Дергачівського району проведено освітній захід KUZNETS SCHOOL DAY, ініційований Харківським національним економічним університетом ім. Семена Кузнеця.

У рамках заходу викладачами університету проведена:

- лекція про вищий навчальний заклад для всіх учнів;

- серія майстер-класів, ділових ігор, міні-тренінгів.

Зустріч спрямована на формування у школярів основ економічної грамотності, раціонального мислення, вмотивування до високих результатів ЗНО. Старшокласники мали змогу виявити свої підприємницькі здібності під час імітаційної гри «Створи інноваційний продукт – забезпеч успіх власного бізнесу», важливі навички діти змогли набути під час тренінгу «Управляй своїм часом», ділової гри «Школа фінансового успіху».

Велика подяка викладачам університету та Калашник О.А., директору Дергачівської гімназії №3, яка гостинно надала приміщення для проведення заходу.