Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Відкритий Кубкок "Фельдман Екопарку" з лижних гонок

На запрошення "Фельдман Екопарку" 35 вихованців Дергачівської ДЮСШ (учні Пересічанського, Слатинського ліцеїв і Дергачівського ліцею №1) виступили у відкритому Кубку "Фельдман Екопарку" з лижних гонок, які відбулися 27 січня.
Учні і тренери-викладачі змагалися в різних вікових дисциплінах. Дякуємо організаторам за створені , як завжди, гостинну атмосферу і умови для змагань. Серед багатьох досвідчених лиників і представників училища фізичної культури, наші вихованці, які вперше виступали на таких змаганнях показали гідні результати - Міхно Анна(Пересічанський ліцей) - 3 місце, Семеніхіна Софія і Семенихіна Марія(Слатинський ліцей) - 4 місце. Серед тренерів у Симкіна Євгенія - 1 місце, Бойченко В. і Давидов А. здобули 2 місця.
  Діти отримали велике задоволення від змагань, спілкування з ровесниками і цікавих трас. В подальшому раді завітати на подібні заходи. Висловлюємо слова подяки благодійному фонду "Фонд Олександра Фельдмана" за організацію перевезення вихованців Дергачівської ДЮСШ на захід. Окремо слова подяки висловлюємо депутату Дергачівської районної ради Андрющенко В. В., депутату Малоданилівської ОТГ Крячко А. за допомогу у вирішенні транспортного забезпечення.
Зовсім скоро - 2 лютого наша команда буде виступати в обласних змаганнях зі спортивного орієнтування на лижах серед учнівської молоді Харківської області у Лісопарку. Завчасно дякуємо "Фельдман Екопарку" за автобус, який перевезе 40 дергачівців з лижним інвентарем до місця змагань. А ми, змотивовані піклуванням до нас, будемо прагнути високих результатів!