Дергачівське РУ ГУ ДСНС України у Харківській області

З настанням перших літніх днів рятувальники почали проводити екскурсії серед вихованців пришкільних таборів, роз’яснюючи основні правила недопущення травматизму під час дитячих літніх канікул.
4 червня до 53-ї пожежно-рятувальної частини Дергачівського районного управління ДСНС завітали учні молодших класів Прудянської загальноосвітньої школи та Дергачівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дошкільний заклад».
    Рятувальники показували малечі всі службові приміщення, ознайомлювали зі своїм побутом і умовами служби. Також демонстрували пожежно-рятувальне обладнання, спеціальну рятувальну техніку.
Найбільш видовищним дійством стало подача води з пожежного ствола від пожежної автоцистерни. Діти із задоволенням лазили по кабіні пожежного автомобіля та роздивлялись пожежне устаткування.
    Крім того, рятувальники розповіли дітям про правила поведінки в побуті та у різних життєвих ситуаціях, нагадали номера телефонів, за якими слід дзвонити у разі лиха, навели приклади нещасних випадків, що сталися з дітьми через необережність та порушення правил особистої безпеки. Особливу увагу співробітники служби порятунку звернули на правила безпечної поведінки у лісі при виявленні вибухонебезпечних предметів та на водоймищах Дергачівського району.
Наприкінці зустрічі гості мали змогу сфотографуватись з рятувальниками в пожежному автомобілі та на фасаді частин. Діти були в захваті від проведеної екскурсії.