Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

14 лютого 2018 року відбулося засідання РМО вчителів української мови та літератури

 

14 лютого 2018 року відбулося засідання РМО вчителів української мови та літератури з теми «Інноваційні педагогічні технології – крок до розвитку критичного мислення національно свідомої особистості».

      Учителі Дергачівського ліцею №2 не випадково запросили колег саме до Літературного музею, бо саме музей є тим місцем, де можна відчути атмосферу різних літературних епох, начебто стати сучасниками Григорія Сковороди чи Миколи Хвильового. Відвідувачі шукають в літературі загадку, натхнення і знання.

      Цебенко О.О., учитель української мови та літератури Дергачівського ліцею №2, поділилась ефективним досвідом проведення інтерактивних уроків у музеї. Лекції, інтерактивні ігри, презентації у музеї сприяють кращому засвоєнню навчального матеріалу. Відвідувачі на власні очі побачили першодруки та рукописи текстів, світлини письменників, ознайомилися зі справжнім життям діячів культури. Цікавою була лекція-презентація про історію життя письменників Розстріляного відродження. Відвідувачі стали учасниками інтерактивної рольової гри «Пройди кімнатами будинку, де жили письменники періоду Розстріляного відродження».

   

      Харківський ЛітМузей – цікавіше, ніж просто література. ЛітМузей – місце, де ви відчуєте радість від спілкування – з книгою, про книгу, через книгу…

      Харківський ЛітМузей – це рідкісна колекція матеріалів української літератури, зокрема найбільш суперечливої і маловідомої доби – 1920-х років, це дискусії довкола болісних питань і діалоги для порозуміння, це відпочинок у колі однодумців або наодинці з книгою, це «територія розумних задоволень», що пропонує інтелектуальні забави для розвитку креативності та критичного мислення.« повернутися до списку новин