З нагоди 74-ї річниці визволення України від нацистів учні взакладів загальної середної освіти відвідали меморіальний комплекс «Висота маршала І.С.Конєва»

30 жовтня з метою національно-патріотичного виховання та з нагоди 74-ї річниці визволення України від нацистів учні 9 класу Русько - Лозівського ліцею відвідали меморіальний комплекс «Висота маршала І.С.Конєва». Це провідний воєнно-історичний музей Слобожанщини, який висвітлює події періоду Другої світової війни та сучасну воєнну історію. У серпні 1943 року на цьому місці був обладнаний командно- спостережний пункт генерал-полковника І.С.Конєва. Саме з цієї висоти війська Степового фронту отримали наказ про рішучий штурм м.Харкова.
   У дітей залишилися різні відчуття від екскурсії: з одного боку - захоплення, а з іншого - сум та біль з приводу трагічної сторінки з історії нашої країни, але байдужим не залишився ніхто.
   Велику вдячність висловлюємо працівникам музею за змістовну та цікаву розповідь.