Семінар «Критичне мислення та медіаграмотність в початковій школі»

На базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 30-31 травня 2018 року відбувся семінар-тренінг, підготовлений Академією української преси в партнерстві з Департаментом загальної середньої та дошкільної освіти МОН України для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти, які пілотують новий Стандарт початкової освіти або набирають перший клас у 2018/2019 н.р., за темою «Критичне мислення та медіаграмотність в початковій школі» де Прасол І.О., методист ІМЦ управління освіти, культури і туризму  Дергачівської РДА, Камардіна Віта Анатоліївна, учитель початкових класів Дергачівського навчально-виховного комплексу №1 Дергачівської міської ради Харківської області, мали змогу ознайомитися з базовими методиками критичного мислення, сучасним концептом медіаграмотності, взяти участь у  майстер-класах «Медіанавчання в початковій школі».

Тренінг проводили висококваліфіковані тренери: Волошенюк О.В., менеджер медіаосвітніх програм, співавтор і науковий редактор посібника «Медіаграмотність на уроках в суспільних дисциплінах»; Дегтярьова Галина Анатоліївна, завідувач кафедри мов і літератури КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», кандидат педагогічних наук, випускниця 1-ї Літньої школи медіаосвіти АУП; Попової В.І., Голови ГО «Центру громадянської просвіти» «Альменда», медіапедагог.