Відкриття міні-проекту "Талановитим дітям - творчий простір"

Урочиста і довгоочікувана подія відбулася 10 жовтня у Дергачівському закладі дошкільної освіти "Лелеченька"- відкриття міні-проекту "Талановитим дітям - творчий простір", у рамках перемоги в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» 2018 року. Привітати із першою для закладу перемогою у конкурсі такого рівня педагогічний, учнівський та батьківський колектив завітали почесні гості. Сертифікат про реалізацію проекту директору закладу вручала депутат Харківської обласної ради Людмила Гасан. Також вітали переможців голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв, перший заступник Дергачівського міського голови Владислав Кисіль, начальник управління освіти, культури і туризму Дергачівської районної державної адміністрації Наталія Давидова.
  Участь таких проектах - це чудова нагода об'єднувати сили педагогів, батьків та представників влади, разом у дружній співпраці покращувати матеріально-технічну базу, створювати комфортні умови для виховання нашої малечі. А перемога у цих же конкурсах - це яскравий результат злагодженої роботи, показник спільної мети - добробуту підростаючого покоління.
У своєму слові директор ЗДО Сінєльнік Наталія зазначила, що це чудовий старт для реалізації нових ідей і проектів, подякувала гостям за підтримку та постійну допомогу у діяльності закладу.
  За рахунок реалізації проекту в закладі було проведено поточний ремонт музично-актової зали, а саме: відремонтовано стелю, підлогу, замінено шпалери, здійснено роботи з тепло та звукоізоляції, закуплено нові меблі та елементи декору. На реалізацію міні-проекту з обласного бюджету було виділено кошти в сумі 143 500.00 грн., з міського бюджету – 129 150.00 грн, кошти батьківської ради закладу в сумі 14 350.00 грн.