Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Міжнародний місячник шкільних бібліотек

З 1 до 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек започатковано щорічне проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.
Цього року він пройшов під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня». Всі заплановані заходи направлені на задоволення й розвиток інформаційних потреб і запитів користувачів, розширенню кола їх пізнавальних інтересів, забезпеченню дозвілля читачів, залученню нових користувачів, рекламуванню бібліотеки, сприянню її іміджу.
В бібліотеках закладів освіти  були оформлені книжкові виставки «Книжкова алея».
Члени медіастудії провели фотокрос: «Я – читач шкільної бібліотеки»
та продовжили роботу над створенням фотогалереї читачів «Моє хобі – читання».
Юні фотокореспонденти фотостудії «In shot» взяли участь у фотоконкурсі «Я і моя улюблена книжка».
Кращим заходом, проведеним в рамках місячника став захід дублер-шоу «Бібліотекар на годину». Юні бібліотекарі залюбки долучилися до виконання професійних обов’язків та впорались з завданням на сто відсотків.
Члени шкільного Євроклубу КЗ №Дергачівський ліцей №3» провели серед учнів 2- 4 класів соціологічне опитування: «Чи є майбутнє у книжок та бібліотек?».
А учні 5- 6 класів відчули себе справжніми майстрами кардмейкінгу, виготовляючи листівки, присвячені Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек власноруч.
Класними керівниками 1-2 класів КЗ «Дергачівський ліцей №3» організовано виставку малюнків «Бібліотека очима дітей».