Міжнародні та Всеукраїнські заходи

З 18 лютого по 29 квітня 2019 триває Всеукраїнський конкурс на кращий план-конспект уроків природничих дисциплін із елементами медіаграмотності для учнів 1-11 класів.

Запрошуємо до участі у Конкурсі педагогічних працівників району з метою популяризації кращих медіаосвітніх практик вчителів Дергачівського району на всеукраїнському рівні.

Умови проведення

Всеукраїнського конкурсу на кращий план-конспект уроків природничих дисциплін із елементами медіаграмотності

для учнів 1-11 класів

1 березня (у Всесвітній день котів) БФ «Щаслива лапа» за підтримки Міністерства освіти і науки України пропонує закладам дошкільної освіти долучитись до проведення «Всеукраїнського заняття доброти» на тему: «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» (лист МОН України від 28.01.2019 №2.4.-312 «Про проведення Всеукраїнського заняття доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»).

Вихователі можуть використати готовий конспект тематичного заняття (із мультимедійною презентацією) для старшої групи «Тварини – наші друзі» (розроблений спеціалістами БО «БФ «Щаслива лапа»). Конспект можна завантажити за посиланням – goo.gl/wgppn4

Для підведення підсумків заходу кожен учасник до 05 березня 2019 року повинен надіслати на електронну пошту bioetika@happypaw.ua наступну інформацію:

назва закладу освіти;
місто;
кількість проведених «занять доброти»,
фотографії процесу проведення.

Якщо заклад освіти має бажання отримати електронний сертифікат учасника «Всеукраїнського заняття доброти», необхідно:

1. Заповнити заявку за посиланням (до 28.02.19 р.) – goo.gl/xo597x .

2. Провести «Заняття доброти» 1 березня 2019 року.

3. До 05.03.19 р. надіслати фотозвіт (1 заняття – 1 фото) про проведене заняття на електронну адресу – bioetika@happypaw.ua .

Долучайтесь до виховання свідомого та відповідального покоління!

Шановні абітурієнти!

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди

Запрошує вас прийняти участь у

Всеукраїнській олімпіаді з математики

Олімпіада проводиться у два тури: дистанційний та очний.

Під час проведення дистанційного туру протягом 4 лютого 3 березня 2019 року учасники олімпіади ознайомлюються із завданнями, розміщеними на веб-сайті університету, розвязують їх та відправляють свої роботи на одну з адрес організаційного комітету: e-mail kaf-mathematics@hnpu.edu.net; поштова адреса: 61168, м Харків, вул. Валентинівська, 2, ауд. 307-Б, кафедра математики, Ченцова З.М.

Очний тур проходить в університеті 6 квітня 2019 року. Учасникам олімпіади, які за результатами очного туру набрали не менше ніж 90% балів, нараховуються додаткові бали до сертифікату ЗНО з математики при розрахунку конкурсного балу в ХНПУ імені Г.С. Сковороди.

Детальна інформація на веб-сайті університету за посиланням http://hnpu.edu.ua/uk/hnpu_olympiada_vstup_2019

Довідки за телефоном: 099-644-14-90 (Сушко Юлія Сергіївна, член організаційного комітету).

БАЖАЄМО УСПІХУ І ЧЕКАЄМО НА ВАШІ РОБОТИ!

25 - 27 лютого 2019 року відбудеться ХІ Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми емпіричних досліджень у психології, педагогіці, педагогіці та гуманітарних науках» (м. Краків, Польща).

Запрошуємо до участі педагогічні колективи  з метою популяризації досвіду роботи вчителів Дергачівського району на міжнародному рівні.