Міжнародні та Всеукраїнські виставки

Х Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2019»

Команда педагогів КЗ «Слатинський ліцей» на чолі з директором, Скрипкою Н.В.,  отримали Срібну медаль та Диплом Х Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2019» за досвід роботи «Формування інклюзивного освітнього середовища в ліцеї в умовах реалізації районного соціального проекту «Без меж»».

Х Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті – 2018»

Досвід роботи Солоницівського ДНЗ «Веселі чоловічки» (директор Пенделя В.М) з теми «Упровадження проектної діяльності в освітній процес як передумова успішного навчання дитини в Новій українській школі» визнано журі X Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті – 2018», яка наразі триває у м. Києві, одним із найкращих.

24 жовтня на урочистостях колектив закладу було нагороджено Золотою медаллю та Дипломом у номінації «Інноваційна діяльність закладу освіти в умовах упровадження Концепції Нової української школи».

VIIІ Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті –2017»

Дергачівський район представляли педагоги Солоницівського НВК «Перлина», вчителі англійської мови – Качанова О.В. та Попова С.О., які взяли участь у роботі тематичних семінарів, майстер-класів, дискусій за участю провідних фахівців і науковців МОНУ, НАПН України, представників закордонних навчальних закладів, а також презентували загалу свій досвід роботи з теми «Формування іншомовної комунікативної культури дітей дошкільного та шкільного віку в умовах навчально-виховного комплексу».

У номінації «Становлення нової української школи в умовах модернізації та інтеграції до європейського освітнього простору: досягнення та перспективи» Солоницівський НВК «Перлина» був визнаний переможцем та нагороджений Золотою медаллю й Дипломом за активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти.

ІХ Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті –2017»

Срібною медаллю та Дипломом виставки у жовтні 2017 нагороджений колектив Дергачівського НВК №1 на чолі з директором, Леуновою В.В., у номінації «Інтеграція змісту освіти як світова тенденція розвитку освітніх технологій».