Міжнародні та Всеукраїнські виставки

VIIІ Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті –2017»

Дергачівський район представляли педагоги Солоницівського НВК «Перлина», вчителі англійської мови – Качанова О.В. та Попова С.О., які взяли участь у роботі тематичних семінарів, майстер-класів, дискусій за участю провідних фахівців і науковців МОНУ, НАПН України, представників закордонних навчальних закладів, а також презентували загалу свій досвід роботи з теми «Формування іншомовної комунікативної культури дітей дошкільного та шкільного віку в умовах навчально-виховного комплексу».

У номінації «Становлення нової української школи в умовах модернізації та інтеграції до європейського освітнього простору: досягнення та перспективи» Солоницівський НВК «Перлина» був визнаний переможцем та нагороджений Золотою медаллю й Дипломом за активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти.

ІХ Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті –2017»

Срібною медаллю та Дипломом виставки у жовтні 2017 нагороджений колектив Дергачівського НВК №1 на чолі з директором, Леуновою В.В., у номінації «Інтеграція змісту освіти як світова тенденція розвитку освітніх технологій».