Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

МІНІПРОЄКТИ

Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської районної державної адміністрації  Харківської області реалізує мініпроєкти закладів освіти, культури, які стали переможцями обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє».

1. Комунальна установа «Дергачівський районний Будинок культури» з мініпроєктом «Сцена дитячих мрій» загальна сума проєкту склала 300,000 тис. грн., з обласного бюджету  було виділено 150,000 тис. грн., з районного 135,000 тис. грн., від голови батьківського комітету Дергачівського районного Будинку культури 15,000 тис. грн. Оголошені електронні торги та обраний переможець - ФОП Горб Сергій Михайлович .

 

2. Комунальний заклад Солоницівська гімназія «Перлина»» Дергачівської районної ради Харківської області реалізує два мініпроєкти:

 «Сучасний харчоблок – якісне харчування» загальна сума проєкту склала 300,000 тис. грн., з обласного бюджету  було виділено 150,000 тис. грн., з районного 135,000 тис. грн., та 15,000 тис. грн. від батьківської ради КЗ Солоницівська гімназія «Перлина». Оголошено спрощену закупівлю  та визначено переможцем ФОП Рєзнік Микола Сергійович. 28.07.2020 року укладено договір, станом на 05.08.2020 року по проєкту «Сучасний харчоблок – якісне харчування» роботи виконані на 65%.

«Спортивні майданчики маємо та здоровими зростаємо»  загальна сума проєкту склала 300,000 тис. грн., з обласного бюджету  було виділено 150,000 тис. грн., з районного 135,000 тис. грн., та 15,000 тис. грн. від Громадської організації «Фонд розвитку громад» . Оголошено відкриті торги.

 

4. Комунальний заклад «Токарівський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з мініпроєктом «Комп’ютерний прогрес у світі – це величезний крок до змін і якості в освіті!» по даному проєкту оголошено 2 закупівлі відкритих торгів та укладено 5 договорів, без застосування електронних закупівель.

 

Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської районної державної адміністрації  Харківської області продовжує реалізувати мініпроєкти закладів освіти, культури, які стали переможцями обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє»:

Тривають тендерні процедури за мініпроєктом «Сцена дитячих мрій», з закупівель: «Антрактно – розсувна завіса, арлекін фігурний, лаштунки, падуги, задник»; «Послуг з поточного ремонту сцени глядацької зали», «Дорога для антрактно – розсувної завіси – жорстка металоконструкція з рухомими по ній каретками на підшипниках з електромеханічним приводом і автоматичним управлінням, поворотні куліси» комунальної установи «Дергачівський районний Будинок культури».

Завершений капітальний ремонт кухні та внутрішніх приміщень харчоблоку КЗ «Солоницівська гімназія «Перлина» Дергачівської районної ради Харківської області по проєкту «Сучасний харчоблок – якісне харчування».

На даний час триває тендерна процедура на закупівлю «Обладнання для спортивно – ігрового майданчику; покриття для футбольного поля» КЗ «Солоницівська гімназія «Перлина» Дергачівської районної ради Харківської області за мініпроєктом «Спортивні майданчики маємо та здоровими зростаємо».

Завершилися тендерні процедури та заключні договори за мініпроєктом «Комп’ютерний прогрес у світі – це величезний крок до змін і якості в освіті!» КЗ «Токарівський ліцей», очікуються поставки комп’ютерного обладнання до закладу.

 

         Завершилися роботи по мініпроєкту «Сцена дитячих мрій», з закупівель: «Антрактно – розсувна завіса, арлекін фігурний, лаштунки, падуги, задник»; «Послуг з поточного ремонту сцени глядацької зали», «Дорога для антрактно – розсувної завіси – жорстка металоконструкція з рухомими по ній каретками на підшипниках з електромеханічним приводом і автоматичним управлінням, поворотні куліси» комунальної установи «Дергачівський районний Будинок культури».

Тривають поставки спортивного інвентаря: футбольних воріт, волейбольних стійок, баскетбольних щитів, вуличних тренажерів, покриття для футбольного поля по мініпроєкту «Спортивні майданчики маємо та здоровими зростаємо» КЗ «Солоницівська гімназія «Перлина» Дергачівської районної ради Харківської області. Оголошена закупівля на послуги з поточного ремонту облаштування майданчику.

 

 

Завершилося облаштування комп’ютерного класу у КЗ «Токарівський ліцей» за мініпроєктом «Комп’ютерний прогрес у світі – це величезний крок до змін і якості в освіті!».