Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Кращий вихователь Харківщини - 2020

З метою  розкриття творчого потенціалу та популяризації кращих зразків педагогічного досвіду вихователів  закладів дошкільної освіти Дергачівського району 10-11 лютого 2020 року було проведено І  (районний) тур обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2020 році. Члени оргкомітету та журі відзначили глибокі знання конкурсантами дошкільної педагогіки та психології, конструктивність їх виступів, гнучкість, виваженість, емоційність та професійну компетентність.

Переможцем в номінації «Вихователь дітей раннього віку» стала Бабай А. О., вихователь КЗ «Дергачівський ліцей №1 імені Данила Бакуменка».

Лауреатом в номінації «Вихователь дітей раннього віку» стала Берестова А. А., вихователь Південного ДНЗ «Малятко».

Переможцем в номінації «Вихователь-методист» стала Лабунська С. В. (КЗ «Слатинський ліцей»).

Лауреатами в номінації «Вихователь-методист» стали: Власенко Ю. П. (Березівський ДНЗ «Берізка»), Шевченко Оксана Анатоліївна (КЗ «Русько-Лозівський ліцей»).