Кращий вихователь Харківщини

З метою  розкриття творчого потенціалу, розвитку творчості та педагогічної ініціативи вихователів  закладів дошкільної освіти Дергачівського району, популяризації кращих зразків педагогічного досвіду, вдосконалення іміджу професії вихователя   27 березня  розпочався  районний тур  конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2019 році.
Зі словами  привітань до учасниць конкурсу звернулась заступник начальника управління – начальник відділу освіти Катерина Сергіївна Скрипка,  яка зазначила, що  професія вихователя закладу дошкільної освіти потребує розуму та снаги, щедрої душі та професійних умінь, відповідальності перед суспільством,  а головне – любові до дітей та побажала успіхів учасницям конкурсу.
28 березня 2019 року проведено ІІ  етап першого (районного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2019 році, участь у якому передбачала відповідність змісту поданих матеріалів вимогам  чинних програм, сучасність, актуальність теми, системний та творчий підхід до вирішення методичної теми.  Другий  етап конкурсу відбувся у формі презентації учасниками власного професійного досвіду, портфоліо,  ознайомлення присутніх зі своїм педагогічним кредо.
Жюрі було відмічено оригінальність подання досвіду Пащенко С. В., Гаць Н.В.- вихователями Дергачівського ДНЗ «Калинка», КЗ «Цупівська гімназія»
 Переможці районного туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2019 році:
І місце в номінації «Вихователь-новатор» посіла вихователь Дергачівського ДНЗ «Калинка» Пащенко Світлана Валеріївна;
ІІ місце в номінації «Вихователь-новатор»  - вихователь Березівського ДНЗ «Берізка» Гунченко Юлія В’ячеславівна.
І місце в номінації «Досвідчений вихователь» посіла вихователь КЗ «Цупівська гімназія»  Гаць Наталія Василівна;
ІІ місце в номінації «Досвідчений вихователь»  - вихователь Вільшанського ДНЗ «Світанок» Грузевич Юлія Петрівна.
Усі без винятку педагоги успішно  презентували власний професійний досвід. Симпатію гостей свята і членів журі викликали глибокі знання конкурсантами дошкільної педагогіки та психології, конструктивність, послідовність їх виступів, гнучкість, виваженість, емоційність і відкритість поведінки.

Графік проведення І (районного) туру обласного конкурсу

«Кращий вихователь Харківщини у 2019 році»

Етапи роботи

Види роботи

Дата проведення

Місце проведення

1.

Перший етап

(теоретико-методологічний)

1. Проведення фахової контрольної роботи.

2. Презентація учасниками досвіду роботи.

Робота журі:

1. Перевірка контрольних робіт конкурсантів.

2. Оцінювання портфоліо конкурсантів.

3. Оцінювання виступів конкурсантів (досвід роботи).

4. Оприлюднення результатів.

27.03.2019

Управління

2.

Другий етап

(практичний)

1. Перегляд відеозапису заняття з дітьми  та його аналіз конкурсантом.

Робота журі:

1. Оцінювання відеоматеріалів конкурсантів (заняття з дітьми) та самоаналізу.

2. Визначення переможців.

3. Оформлення звітної документації.

4. Оприлюднення результатів.

28.03.2019

Управління

Обласний конкурс "Кращий вихователь Харківщини" у 2018 році

ІІ місце в обласному турі конкурсу  у номінації «Вихователь дітей раннього віку» посіла Маслій Н.В., вихователь Дергачівського НВК №1.