Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Інноваційна діяльність закладів дошкільної освіти

Х Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті – 2018»

Досвід роботи Солоницівського ДНЗ «Веселі чоловічки» (директор Пенделя В.М) з теми «Упровадження проектної діяльності в освітній процес як передумова успішного навчання дитини в Новій українській школі» визнано журі X Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті – 2018», яка наразі триває у м. Києві, одним із найкращих.

24 жовтня на урочистостях колектив закладу було нагороджено Золотою медаллю та Дипломом у номінації «Інноваційна діяльність закладу освіти в умовах упровадження Концепції Нової української школи».

Обласна тематична виставка ефективного педагогічного досвіду

«Освіта Харківщини ХХІ століття»

48 обласна тематична відкрита виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Формування життєвої компетентності дошкільника через гру як основну діяльність». Диплом  ІІІ ступеня - Дергачівський ДНЗ (ясла-садок) «Калинка» (завідувач Дробот В.І.).

Вітаємо переможців Фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини!

У березні – травні 2019 року відбувся Фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують".
Для участі у Фестивалі успішно зареєструвались 44 педагоги району за 15 номінаціями. Вони представили стислий опис власного досвіду застосування інноваційних технологій, методів, форм і моделей організації освітнього процесу.
У травні експертні комісії за кожною номінацією визначили найкращі роботи педагогів Харківщини. Переможців від району – 19. Усі вони будуть відзначені дипломами І – ІІІ ступенів оргкомітету Фестивалю.

Результати участі педагогів району у обласному фестивалі «добрих практик» у 2019 році

Вітаємо переможців Фестивалю та бажаємо нових злетів та особистих гараздів!