Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Графік проведення додаткових канікул для учнів 1-х класів у 2019/2020 навчальному році у закладах загальної середньої освіти району

Графік проведення додаткових канікул для

учнів 1-х класів у 2019/2020 навчальному році

 у закладах загальної середньої освіти району

№з/п

Назва закладу освіти

Термін проведення

Відповідальний

1

Комунальний заклад «Дергачівський ліцей № 1» Дергачівської районної ради Харківської області

10.02-16.02

Н.О.Зєнькова

2

Комунальний заклад «Дергачівський ліцей № 2» Дергачівської районної ради Харківської області

24.02-01.03

О.П.Остапенко

 

3

Комунальний заклад «Дергачівський ліцей № 3» Дергачівської районної ради Харківської області

17.02-23.02

О.А.Калашник

4

Комунальний заклад «Пересічанський ліцей»

Дергачівської районної ради Харківської області

17.02-23.02

В.О.Лузан

 

5

Комунальний заклад «Солоницівський ліцей № 1» Дергачівської районної ради Харківської області

17.02-23.02

І.Ф.Околічний

6

Комунальний заклад «Солоницівський ліцей № 2» Дергачівської районної ради Харківської області

17.02-23.02

А.О.Войтенко

7

Комунальний заклад «Солоницівський ліцей № 3» Дергачівської районної ради Харківської області

17.02-23.02

Т.М.Вєхова

8

Комунальний заклад «Слатинський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області

17.02-23.02

Н.В.Скрипка

9

Комунальний заклад «Козачолопанський ліцей»

Дергачівської районної ради Харківської області

17.02-23.02

Т.А.Дударєва

10

Комунальний заклад «Вільшанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області

17.02-23.02

Л.М.Михайлусь

11

Комунальний заклад «Прудянський ліцей»

Дергачівської районної ради Харківської області

17.02-23.02

О.М.Оробченко

12

Комунальний заклад «Русько-Лозівський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області

10.02-16.02

М.М.Танцюра

13

Комунальний заклад «Подвірський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області

17.02-23.02

О.М.Оздоєва

 

14

Комунальний заклад «Великопроходівський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області

17.02-23.02

І.О.Кашкарова

15

Комунальний заклад «Токарівський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області

17.02-23.02

В.В.Данилів

16

Комунальний заклад «Безруківський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області

17.02-23.02

Ю.М.Безрук

17

Комунальний заклад «Ветеринарний ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області

17.02-23.02

в.о. А.П.Верба

18

Комунальний заклад «Цупівська гімназія» Дергачівської районної ради Харківської області

17.02-23.02

І.І.Глушач

19

Філія «Протопопівська гімназія» Комунального закладу «Вільшанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області

17.02-23.02

Л.Л.Ляшенко

20

Комунальний заклад «Дворічнокутянський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області

17.02-23.02

Л.М.Пономаренко

21

Комунальний заклад «Полівська гімназія Дергачівської районної ради Харківської області

10.02-16.02

І.Є.Воробіна

22

 КЗ «Солоницівська гімназія» «Перлина»» Дергачівської районної ради Харківської області

17.02-23.02

Р.М.Ксенженко

23

Дергачівський навчально-виховний комплекс № 1 Дергачівської міської ради Харківської області

10.02-16.02

В.В.Леунова