День відкритих дверей у Харківському національному аграрному університеті ім. В.В.Докучаєва

20 жовтня учні 10-11 класів Русько - Лозівського  та Великопроходівського ліцеїв стали гостями на святі Дня відкритих дверей у Харківському національному аграрному університеті ім. В.В.Докучаєва.
    В актовій залі дітей ознайомили з правилами прийому, факультетами, кафедрами та лабораторіями. Далі пройшла екскурсія стінами університету, яка завершилася святковим презентаційним концертом творчих студентських колективів. Цей захід, можливо, допоможе майбутнім випускникам у виборі професіі. Повертаючись зі свята, учні та вчителі не змогли не зупинитися і не вшанувати пам"ять жертв кривавого терору 1941-1942 р.р. у Дробицькому Яру.
  Цей суботній день став для учнів інформаційно та емоційно насиченим!