Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Бібліотека

   

   Одним із ключових завдань успішного освітнього процесу  є наявність якісних підручників, замовлення яких здійснюють учителі закладів загальної середньої освіти в межах конкурсних відборів проектів підручників в цьому році для 1, 5 та 10 класів.

Тож саме підручники для 1,5 та 10 класів ми одержуємо в цьому навчальному році.

Міністерством освіти і науки України, відповідно до наказу від 21.02.2018 № 176, в серпні розпочато доставку до Харківської області нових підручників для 5-х класів загальноосвітніх навчальних закладів на 2018-2019 н.р.

 Більша частина підручників для 5 класу  уже доставлена до закладів освіти району. Нові підручники для 5 класу мало відрізняються від підручників 2013 року видання, тому тимчасово використовуємо старі (історію, інформатику та частково зарубіжну літературу)

      Протягом вересня-жовтня здійснюється доставка нових підручників для       1 класу.   Із 13 найменувань, які замовлені, вже одержали 12 найменувань. Ще не одержали «Англійська мова» (авт. Карп′юк) Всі учителі першокласників забезпечені методичними рекомендаціями для роботи з учнями.

      Розпочалася доставка і підручників для 10 класу. Це в основному  підручники для профільного навчання

    Електронні версії підручників з усіх предметів 1, 5, 10 класів, а також і для усіх інших паралелей розміщені у вільному доступі в інтернеті.