Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

21 лютого світове співтовариство відзначає Міжнародний день рідної мови. Для кожної людини її рідна мова була і залишається найдорожчої у світі, бо саме вона визначає пам'ять народу в історичному і цивілізаційному часі.

З метою формування знань учнів про шлях  становлення рідної мови, про значення рідного слова для кожної людини, виховання в учнів патріотизму, любові до Батьківщини, художнього слова у закладах загальної середньої освіти району пройшли цікаві та пізнавальні заходи щодо відзначення Міжнародного дня рідної мови.

З нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови в закладах освіти відбулися тематичні заходи: фестивалі, конференції, семінари, відкриті уроки, книжково-ілюстративні виставки.