16 вересня статрував тиждень протидії булінгу

В Україні 16 вересня стартував тиждень протидії булінгу.
Протягом всього тижня в закладах освіти Дергачівського району відбулися заходи для інформування всіх учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу.
В початковій ланці відбулися тренінгові заняття "Ми проти булінгу. Закони доброти". В 5-х класах - "Як навчити дітей безпеці в інтернеті?". В 6 класі - тренінг "Зупиніться! Моя історія про булінг та кібербулінг." Для попередження та протидії булінгу до КЗ «Русько-Лозівський ліцей» завітала слідчий Київського відділу поліції ГУНП у Харківській області старший лейтенант Хмелівська К.В. Учні 7-11 класів прослухали лекцію на актуальну тему "Кібербулінг. Захисти себе сам!".
Всі ці заходи спрямовані на зародження в суспільстві небайдужості до проблеми. Учні намагалися відтворити своє бачення у малюнках. Кінцевий підсумок - виставка малюнків «РазомПротиБулінгу».
Діти повинні розуміти, що фізичне залякування, побиття, стусани, підніжки, поштовхи, блокування або дотики небажаним і неналежним чином-це все булінг! Соціальне залякування або цькування із застосуванням тактики ізоляції-це теж булінг!